Evropský malíř 1. poloviny 20. století
Ležící dívčí akt, nesignováno, olej/karton, 22,5 x 31,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |